Zdobądź niezbędną wiedzę

W trakcie trwania leczenia i nauki obserwacji swojego ciała zapoznajcie się z poniższymi książkami, które pomogą Wam w zmianie stylu życia i diety oraz wspomogą Waszą płodność. Przyspieszy to znacznie osiągnięcie upragnionego celu.

„Ukryte Terapie: Czego ci lekarz nie powie.” Jerzy Zięba
książka ukryte terapie Jerzy Zieba
W książce tej znajdziecie wiele cennych informacji na temat znaczenia witamin i minerałów dla naszego ciała oraz skutków ich niedoboru.
Zanim lekarz przepisze Wam konkretną kurację możecie zacząć już dziś wcielać w życie właściwe nawyki żywieniowe. Dużo ciąż uzyskują lekarze np. jedynie po uzupełnieniu Wam niedoborów witaminy D.
„Największe kłamstwa naszej cywilizacji.” Beata Pawlikowska
książka największe kłamstwa naszej cywilizacji Beata Pawlikowska
W książce tej znajdziecie wiele cennych informacji na temat dostępnej dziś na półkach żywności, porad jak czytać etykiety i czym się kierować przy wyborze produktów w sklepie. Książka obnaża kłamstwa, którymi karmią nas reklamodawcy.
Często nasze problemy z płodnością mają swój początek na talerzu.
„Jak się robi dzieci. Skuteczny 3 miesięczny program wspomagania płodności.” Jil Blakeway, David S. Sami
Książka jak się robi dzieci Jil Blakeway
W książce tej znajdziecie wiele cennych informacji na temat pięciu typów płodności.
Przedstawione są objawy wskazujące na najczęstsze jej zaburzenia oraz ich korelacja z cechami osobowościowymi czy stylem życia, a także metody rozwiązywania problemów z płodnością, w tym osiągnięcia medycyny chińskiej jak np. ziołolecznictwo.
Wywiady z Panem Jerzym Ziębą na kanale YouTube.
wywiady z Jerzym Ziębą
Godne polecenia są zwłaszcza filmy "Ukryte terapie część..." jako uzupełnienie do książki. Obejrzyjcie koniecznie film o nawodnieniu i zakwaszeniu żołądka - to dwa czynniki mające ogromny wpływ na poczęcie dziecka.