Świadectwa par ze strony napromedica.pl
Świadectwa par na temat Naprotechnologii ze strony napromedica.pl

Ilość wpisów do księgi podziękowań zdumiewa. Poniżej kilka z nich:

Magda i Marcin

"Prezent na 35-te urodziny Po 2 nieudanych inseminacjach. Mocno namawiani na in vitro!!! Jedyny ratunek? NAPROTECHNOLOGIA. 9 miesięcy leczenia WARTO."

Karolina i Rafał

"WIARA CZYNI CUDA! OTO JEDEN Z NICH! Model Creighton`a z pozoru prosta rzecz, a jednak pracochłonna. Ważne, że przynosi 100% efekt. Nie mieliśmy pojęcia jak obserwacja śluzu może przyczynić się do poczęcia naszego Maleństwa. 10K ? to było to! Teraz jesteśmy szczęśliwi. Składamy serdeczne podziękowania Panu dr. Tadeuszowi Wasilewskiemu i całemu personelowi."

Marta i Krzysiek

"Kochany Panie Doktorze! Chcielibyśmy na Pana ręce złożyć podziękowanie dla Pana, pani dr. Wasilewskiej i całego zespołu NaProMedica za fachową opiekę, olbrzymie serce i życzliwość, których doświadczyliśmy podczas naszego leczenia w Państwa klinice. O nasze Maleństwo staraliśmy się od 3 lat. Dzięki gruntownej diagnostyce i właściwie dobranemu leczeniu po półtora roku poczęło się nasze Dzieciątko. Szkoda, że Białystok jest tak daleko od Wrocławia. Chcielibyśmy być pod opieką Pana Doktora przez cały czas tego błogosławionego stanu, aż do dnia narodzin."

Agata i Adam

"Od 7 lat jesteśmy małżeństwem. Po 3 latach starań o dzidziusia i pierwszym poronieniu, a także nieudanej inseminacji trafiliśmy pod opiekę dr Wasilewskiego. Po 16 miesiącach leczenia możemy się cieszyć z daru nowego życia. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni Panu dr Wasilewskiemu oraz całemu zespołowi Kliniki Napromedica."

Ania i Zbyszek

"Ponad 2 lata starań o dzidziusia. I nic ? Wielu lekarzy, wiele klinik. I nikt nie pomógł. Odebrali nam nadzieję, bo uznali, że mam niedrożne jajowody i jednodrożną macicę. Przypadkiem trafiliśmy na słowo Naprotechnologia i trafiliśmy tutaj. Okazało się, że przeszkodą była tylko tarczyca. Widać nasze prośby zostały wysłuchane. Bóg jest wielki i miłosierny. Będziemy rodzicami! :) dziękujemy całemu zespołowi kliniki a zwłaszcza dr Wasilewskiemu."

Gulmira i Marian

"Od kilku dni jestem bardzo szczęśliwa. Będę Mamą. Po wielu latach bezowocnych starań udało nam się skontaktować z dr Wasilewskim. Obecnie widzimy wielką różnicę pomiędzy tym co oferuje i daje naprotechnologia a innymi metodami leczenia niepłodności. Wystarczy wspomnieć, że przeszłam przez 4 próby in vitro ! całkowicie nieskutecznie. Serdecznie dziękujemy!"